Wróć do listy artykułów

Podróże z Sindbadem na trasach Polski i Europy

Ważne informacje | 24-04-2020, Aktualizacja: 10-12-2021
Biuro Podróży Amigos, przewozy autokarowe, przewozy do Niemiec, przejazdy autokarowe, przewozy zagraniczne, sindbad bilety, zasady podróżowania, covid-19, koronawirus
Biuro podróży Amigos B.B. prowadzi sprzedaż biletów na połączenia autokarami Sindbada

Sindbad, jedna z największych firm przewozowych w Europie, nadal systematycznie realizuje połączenia autokarowe pomimo ograniczeń wprowadzanych przez kraje europejskie w związku z pandemią COVID-19. 

 

Podróżowanie z Sindbadem 

Przejazdy z Sindbadem to wysoki standard podróżowania nowymi (średni wiek autokarów nie przekracza 3 lat) i nowoczesnymi autokarami. 

 

Gdzie można dojechać?

Z Sindbadem można dojechać do ponad 300 miast w Polsce i ponad 500 miast w 28 krajach Europy — Niemczech, Austrii, Andorze, Belgii, Francji, Grecji, Irlandii, Monako, Mołdawii, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Czechach, Ukrainie, Estonii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech, Białorusi, Litwie, Łotwie i we Włoszech. Przewoźnik będzie też sukcesywnie uruchamiać połączenia na kolejnych kierunkach. Z Sindbadem wiele państw europejskich jest po prostu „na wyciągnięcie ręki”.

 

Bilety na przejazd autokarami Sindbada

W Biurze Podróży Amigos B.B. można zakupić imienne bilety na rejsowe połączenia Sindbada z obsługiwanymi miastami w Polsce i za granicą.

 

Cena biletu uzależniona jest od dnia tygodnia, w którym przypada wyjazd i powrót, długości trasy oraz sezonowości (sezon niski, wysoki i święta).

 

Dostępne w ofercie bilety typu OPEN, czyli otwarte, mają określoną datą wyjazdu, ale nie wymagają podania daty podróży powrotnej. To wygodna opcja dla osób, które przy zakupie biletu nie mogą określić, kiedy wrócą do kraju.

 

Bilety zakupione w ofercie specjalnej nie podlegają zwrotom.

 

Bilety oferowane są w taryfie specjalnej, od której Sindbad nie przewiduje żadnych zniżek.

 

Bagaż w autokarze

Bezpłatnie pasażer może  przewozić łącznie 3 sztuki bagażu - 1 szt. bagażu podręcznego o wadze do 5 kg i dwie szt. bagażu rejsowego, którego waga nie przekracza 30 kg.

 

Udogodnienia w czasie podróży

Wszystkie autokary Sindbada są klimatyzowane, mają rozkładane fotele, znajduje się w nich toaleta, barek z gorącymi i zimnymi napojami oraz system audio-video z ekranem do wyświetlania filmów. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie. W autokarach zamontowane są gniazdka 230 V wraz z wejściem USB.

 

Na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej, w autokarach Sindbada pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. 

 

Podczas każdego przejazdu w autokarze jest pilot, który jest dyspozycyjny oraz czuwa nad wygodą i bezpieczeństwem pasażerów. 

 

Zasady podróżowania z Sindbadem w czasie pandemii COVID-19

Do czasu zniesienia obostrzeń covidowych, w podróżach autokarowych na liniach obsługiwanych przez Sindbada obowiązują ściśle ustalone zasady reżimu sanitarnego.

 

Obowiązki pasażera wynikające z zachowania zasad sanitarnych

⇒ Przy zakupie biletu klient zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, aby możliwy był kontakt z nim w razie konieczności przekazania informacji o ewentualnych zmianach w realizacji kursu.

⇒ Każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej.

⇒ Z podróży autokarem Sindbada nie może korzystać osoba, u której widoczne są objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem — gorączka, kaszel lub duszności

⇒ Przed podróżą każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi przekraczania granicy oraz z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Dostosowania wprowadzone w autokarach Sindbada 

⇒ W każdym ze swoich autokarów Sindbad zapewnia pasażerom:

✔ podwójne miejsce siedzące dla zachowania dystansu społecznego,

✔ wyłączenie z puli miejsc przeznaczonych dla pasażerów pierwszego rzędu foteli za kierowcą.

✔ środki dezynfekujące do rąk

⇒ Po każdym kursie autokary są dezynfekowane specjalnymi środkami, a po powrocie do bazy, kompleksowo ozonowane.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

turcja riwiera egejska, atrakcje riwiery egejskiej, wakacje all inclusive, turcja przyroda, turcja cuda natury, wypoczynek all inclusive, turcja wakacje 2022, riwiera turecka wakacje 2022, turcja atrakcje przyrodnicze, turcja atrakcje historyczne, turcja co zobaczyć, turcja egejska zwiedzanie
Warto wiedzieć
9 najpopularniejszych atrakcji Riwiery Egejskiej

Wakacje all inclusive w Turcji to nie tylko plaża — poznaj najciekawsze atrakcje historyczne i przyrodnicze Riwiery Egejskiej.

cozumel wakacje, cozumel wczasy, cozumel wycieczki, cozumel wypoczynek, cozumel all inclusive, cozumel last minute, cozumel first minute, cozumel z niemiec, meksyk cozumel, wakacje na wyspie cozumel
Warto wiedzieć
Meksyk – wakacje na wyspie Cozumel

Wakacje na zjawiskowej wyspie Cozumel u wybrzeża Półwyspu Jukatan w Meksyku — dlaczego i kiedy warto tam pojechać?

wakacje 2022, wczasy 2022, grecja 2022, grecja all inclusive, grecja last minute, grecja first minute, grecja z niemiec, kos wczasy all inclusive, kos wczasy last minute, kos wczasy first minute, kos wakacje all inclusive, kos wakacje last minute, kos wakacje first minute, kos wycieczki all inclusive, kos wycieczki last minute, kos wycieczki first minute, kos 2022, kos all inclusive, grecja 2022, wyspy greckie 2022
Wypoczynek z Amigos
Wakacje w Grecji na wyspie Kos

Grecka wyspa Kos to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek oraz relaksujące wakacje all inclusive z plażowaniem.

turcja wakacje 2022, turcja wczasy 2022, riwiera turecka wakacje all inclusive, riwiera turecka wczasy all inclusive, turcja wakacje all inclusive, turcja wczasy all inclusive, kurorty riwiery tureckiej, ruiny side, wodospad manavgat, jaskinia beldibi, side co zobaczyć, wypoczynek all inclusive, atrakcje side
Warto wiedzieć
Turcja — Side, Manavgat i Beldibi na wakacje 2022

Poznaj kurorty Riwiery Tureckiej — Side, Manavgat i Beldibi, idealne na wakacje 2022 oraz ich najciekawsze atrakcje turystyczne.

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Tanie wakacje 2022 z Niemiec

Atrakcyjne oferty last minute i all inclusive niemieckich organizatorów wypoczynku na wakacje 2022, z wylotem z wielu lotnisk, w tym z Niemiec, Czech i Polski

COVID-19 — nowości w zasadach podróżowania

COVID-19 — nowości i zmiany w zasadach podróżowania i pobytu na wakacjach za granicą i powrotu z urlopu do kraju.

Wakacje 2022 we wrześniu

Dokąd warto pojechać na wakacje 2022 we wrześniu? Sprawdź polecane bliskie kierunki na wczasy poza sezonem letnim

Wakacyjne wyspy na Atlantyku

Wakacje na wyspach Atlantyku — Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Zielonego Przylądka, Azory i Madera

Wakacje 2022 all inclusive

Wakacje 2022 za granicą w wygodnej formule all inclusive

Indonezja na wakacje 2022

Wakacje 2022 w Indonezji na egzotycznych wyspach – Bali, Jawa, Sumatra i Lombok

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!

Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądając tę stronę zgadzasz się na niniejsze warunki. Możesz zapoznać się również z informacjami dotyczącymi danych osobowych.