Wróć do listy artykułów

Podróże z Sindbadem na trasach Polski i Europy

Ważne informacje | 24-04-2020, Aktualizacja: 10-12-2021
Biuro Podróży Amigos, przewozy autokarowe, przewozy do Niemiec, przejazdy autokarowe, przewozy zagraniczne, sindbad bilety, zasady podróżowania, covid-19, koronawirus
Biuro podróży Amigos B.B. prowadzi sprzedaż biletów na połączenia autokarami Sindbada

Sindbad, jedna z największych firm przewozowych w Europie, nadal systematycznie realizuje połączenia autokarowe pomimo ograniczeń wprowadzanych przez kraje europejskie w związku z pandemią COVID-19. 

 

Podróżowanie z Sindbadem 

Przejazdy z Sindbadem to wysoki standard podróżowania nowymi (średni wiek autokarów nie przekracza 3 lat) i nowoczesnymi autokarami. 

 

Gdzie można dojechać?

Z Sindbadem można dojechać do ponad 300 miast w Polsce i ponad 500 miast w 28 krajach Europy — Niemczech, Austrii, Andorze, Belgii, Francji, Grecji, Irlandii, Monako, Mołdawii, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Czechach, Ukrainie, Estonii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech, Białorusi, Litwie, Łotwie i we Włoszech. Przewoźnik będzie też sukcesywnie uruchamiać połączenia na kolejnych kierunkach. Z Sindbadem wiele państw europejskich jest po prostu „na wyciągnięcie ręki”.

 

Bilety na przejazd autokarami Sindbada

W Biurze Podróży Amigos B.B. można zakupić imienne bilety na rejsowe połączenia Sindbada z obsługiwanymi miastami w Polsce i za granicą.

 

Cena biletu uzależniona jest od dnia tygodnia, w którym przypada wyjazd i powrót, długości trasy oraz sezonowości (sezon niski, wysoki i święta).

 

Dostępne w ofercie bilety typu OPEN, czyli otwarte, mają określoną datą wyjazdu, ale nie wymagają podania daty podróży powrotnej. To wygodna opcja dla osób, które przy zakupie biletu nie mogą określić, kiedy wrócą do kraju.

 

Bilety zakupione w ofercie specjalnej nie podlegają zwrotom.

 

Bilety oferowane są w taryfie specjalnej, od której Sindbad nie przewiduje żadnych zniżek.

 

Bagaż w autokarze

Bezpłatnie pasażer może  przewozić łącznie 3 sztuki bagażu - 1 szt. bagażu podręcznego o wadze do 5 kg i dwie szt. bagażu rejsowego, którego waga nie przekracza 30 kg.

 

Udogodnienia w czasie podróży

Wszystkie autokary Sindbada są klimatyzowane, mają rozkładane fotele, znajduje się w nich toaleta, barek z gorącymi i zimnymi napojami oraz system audio-video z ekranem do wyświetlania filmów. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie. W autokarach zamontowane są gniazdka 230 V wraz z wejściem USB.

 

Na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej, w autokarach Sindbada pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. 

 

Podczas każdego przejazdu w autokarze jest pilot, który jest dyspozycyjny oraz czuwa nad wygodą i bezpieczeństwem pasażerów. 

 

Zasady podróżowania z Sindbadem w czasie pandemii COVID-19

Do czasu zniesienia obostrzeń covidowych, w podróżach autokarowych na liniach obsługiwanych przez Sindbada obowiązują ściśle ustalone zasady reżimu sanitarnego.

 

Obowiązki pasażera wynikające z zachowania zasad sanitarnych

⇒ Przy zakupie biletu klient zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, aby możliwy był kontakt z nim w razie konieczności przekazania informacji o ewentualnych zmianach w realizacji kursu.

⇒ Każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej.

⇒ Z podróży autokarem Sindbada nie może korzystać osoba, u której widoczne są objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem — gorączka, kaszel lub duszności

⇒ Przed podróżą każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi przekraczania granicy oraz z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Dostosowania wprowadzone w autokarach Sindbada 

⇒ W każdym ze swoich autokarów Sindbad zapewnia pasażerom:

✔ podwójne miejsce siedzące dla zachowania dystansu społecznego,

✔ wyłączenie z puli miejsc przeznaczonych dla pasażerów pierwszego rzędu foteli za kierowcą.

✔ środki dezynfekujące do rąk

⇒ Po każdym kursie autokary są dezynfekowane specjalnymi środkami, a po powrocie do bazy, kompleksowo ozonowane.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

turcja riwiera egejska, atrakcje riwiery egejskiej, wakacje all inclusive, turcja przyroda, turcja cuda natury, wypoczynek all inclusive, turcja wakacje 2022, riwiera turecka wakacje 2022, turcja atrakcje przyrodnicze, turcja atrakcje historyczne, turcja co zobaczyć, turcja egejska zwiedzanie
Warto wiedzieć
9 najpopularniejszych atrakcji Riwiery Egejskiej

Wakacje all inclusive w Turcji to nie tylko plaża — poznaj najciekawsze atrakcje historyczne i przyrodnicze Riwiery Egejskiej.

cozumel wakacje, cozumel wczasy, cozumel wycieczki, cozumel wypoczynek, cozumel all inclusive, cozumel last minute, cozumel first minute, cozumel z niemiec, meksyk cozumel, wakacje na wyspie cozumel
Warto wiedzieć
Meksyk – wakacje na wyspie Cozumel

Wakacje na zjawiskowej wyspie Cozumel u wybrzeża Półwyspu Jukatan w Meksyku — dlaczego i kiedy warto tam pojechać?

turcja wakacje 2022, turcja wczasy 2022, riwiera turecka wakacje all inclusive, riwiera turecka wczasy all inclusive, turcja wakacje all inclusive, turcja wczasy all inclusive, kurorty riwiery tureckiej, ruiny side, wodospad manavgat, jaskinia beldibi, side co zobaczyć, wypoczynek all inclusive, atrakcje side
Warto wiedzieć
Turcja — Side, Manavgat i Beldibi na wakacje 2022

Poznaj kurorty Riwiery Tureckiej — Side, Manavgat i Beldibi, idealne na wakacje 2022 oraz ich najciekawsze atrakcje turystyczne.

cayo coco wakacje, cayo coco wczasy, cayo coco wycieczki, cayo coco all inclusive, cayo coco last minute, cayo coco z niemiec, kuba wakacje, kuba wczasy, kuba wycieczki, kuba all inclusive, kuba z niemiec
Wypoczynek z Amigos
Kuba – wyspa Cayo Coco

Co warto wiedzieć o wyspie Cayo Coco? Kiedy pojechać na wakacje i ile kosztuje wycieczka na kubańską wyspę?

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Wycieczki z Niemiec

Wakacje 2021 z wylotem z niemieckich lotnisk m.in. z Berlina, Drezna, Lipska, Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu i wielu innych. Oferty all inclusive i last minute w atrakcyjnych cenach. Gotowe pakiety wycieczek w cenie z przelotem, transferem, wyżywieniem oraz pobytem w hotelu.

Tranzyt przez Niemcy

W podróży tranzytem przez Niemcy na weekend majowy oraz wakacje 2022 w Europie i poza strefą Schengen – Turcja, Grecja, Hiszpania, Meksyk, Dominikana

Wakacje 2022 w styczniu

Egzotyczne wakacje 2022 w styczniu w formule all inclusive w ciepłych krajach – Egipt, Dominikana, Meksyk, Wyspy Kanaryjskie

Ferie zimowe 2022

Wakacje all inclusive na ferie zimowe 2022 z wylotem z Niemiec – Egipt, Wyspy Kanaryjskie, Emiraty Arabskie, Meksyk, Kuba, Dominikana, Tajlandia i Wietnam

Egipt 2022

Wakacje 2022 w Egipcie dla rodzin z dziećmi w popularnych kurortach turystycznych Hurghada, Marsa Alam i Sharm El Sheikh

Egzotyka 2022

Egzotyczne wakacje 2022 na rajskich wyspach i tropikalnych zakątkach świata – Kuba, Dominikana, Meksyk, Mauritius, Seszele, Malediwy

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!

Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądając tę stronę zgadzasz się na niniejsze warunki. Możesz zapoznać się również z informacjami dotyczącymi danych osobowych.