Wróć do listy artykułów

Podróże z Sindbadem na trasach Polski i Europy

Ważne informacje | 24-04-2020, Aktualizacja: 10-12-2021
Biuro Podróży Amigos, przewozy autokarowe, przewozy do Niemiec, przejazdy autokarowe, przewozy zagraniczne, sindbad bilety, zasady podróżowania, covid-19, koronawirus
Biuro podróży Amigos B.B. prowadzi sprzedaż biletów na połączenia autokarami Sindbada

Sindbad, jedna z największych firm przewozowych w Europie, nadal systematycznie realizuje połączenia autokarowe pomimo ograniczeń wprowadzanych przez kraje europejskie w związku z pandemią COVID-19. 

 

Podróżowanie z Sindbadem 

Przejazdy z Sindbadem to wysoki standard podróżowania nowymi (średni wiek autokarów nie przekracza 3 lat) i nowoczesnymi autokarami. 

 

Gdzie można dojechać?

Z Sindbadem można dojechać do ponad 300 miast w Polsce i ponad 500 miast w 28 krajach Europy — Niemczech, Austrii, Andorze, Belgii, Francji, Grecji, Irlandii, Monako, Mołdawii, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Czechach, Ukrainie, Estonii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech, Białorusi, Litwie, Łotwie i we Włoszech. Przewoźnik będzie też sukcesywnie uruchamiać połączenia na kolejnych kierunkach. Z Sindbadem wiele państw europejskich jest po prostu „na wyciągnięcie ręki”.

 

Bilety na przejazd autokarami Sindbada

W Biurze Podróży Amigos B.B. można zakupić imienne bilety na rejsowe połączenia Sindbada z obsługiwanymi miastami w Polsce i za granicą.

 

Cena biletu uzależniona jest od dnia tygodnia, w którym przypada wyjazd i powrót, długości trasy oraz sezonowości (sezon niski, wysoki i święta).

 

Dostępne w ofercie bilety typu OPEN, czyli otwarte, mają określoną datą wyjazdu, ale nie wymagają podania daty podróży powrotnej. To wygodna opcja dla osób, które przy zakupie biletu nie mogą określić, kiedy wrócą do kraju.

 

Bilety zakupione w ofercie specjalnej nie podlegają zwrotom.

 

Bilety oferowane są w taryfie specjalnej, od której Sindbad nie przewiduje żadnych zniżek.

 

Bagaż w autokarze

Bezpłatnie pasażer może  przewozić łącznie 3 sztuki bagażu - 1 szt. bagażu podręcznego o wadze do 5 kg i dwie szt. bagażu rejsowego, którego waga nie przekracza 30 kg.

 

Udogodnienia w czasie podróży

Wszystkie autokary Sindbada są klimatyzowane, mają rozkładane fotele, znajduje się w nich toaleta, barek z gorącymi i zimnymi napojami oraz system audio-video z ekranem do wyświetlania filmów. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie. W autokarach zamontowane są gniazdka 230 V wraz z wejściem USB.

 

Na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej, w autokarach Sindbada pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. 

 

Podczas każdego przejazdu w autokarze jest pilot, który jest dyspozycyjny oraz czuwa nad wygodą i bezpieczeństwem pasażerów. 

 

Zasady podróżowania z Sindbadem w czasie pandemii COVID-19

Do czasu zniesienia obostrzeń covidowych, w podróżach autokarowych na liniach obsługiwanych przez Sindbada obowiązują ściśle ustalone zasady reżimu sanitarnego.

 

Obowiązki pasażera wynikające z zachowania zasad sanitarnych

⇒ Przy zakupie biletu klient zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, aby możliwy był kontakt z nim w razie konieczności przekazania informacji o ewentualnych zmianach w realizacji kursu.

⇒ Każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej.

⇒ Z podróży autokarem Sindbada nie może korzystać osoba, u której widoczne są objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem — gorączka, kaszel lub duszności

⇒ Przed podróżą każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi przekraczania granicy oraz z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Dostosowania wprowadzone w autokarach Sindbada 

⇒ W każdym ze swoich autokarów Sindbad zapewnia pasażerom:

✔ podwójne miejsce siedzące dla zachowania dystansu społecznego,

✔ wyłączenie z puli miejsc przeznaczonych dla pasażerów pierwszego rzędu foteli za kierowcą.

✔ środki dezynfekujące do rąk

⇒ Po każdym kursie autokary są dezynfekowane specjalnymi środkami, a po powrocie do bazy, kompleksowo ozonowane.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

najlepsze hotele lanzarote, super hotele gran canaria, top hotele lanzarote, polecane hotele gran canaria, popularne hotele lanzarote, hotele dla dorosłych lanzarote, hotele dla dorosłych gran canaria
Polecane hotele
TOP 10 hoteli – Lanzarote i Gran Canaria

Wybierz się na wymarzone wakacje all inclusive na Wyspy Kanaryjskie do hoteli dla dorosłych na Lanzarote i Gran Canarii

grecja wyspa kos, grecja wakacje 2023, grecja all inclusive, grecja last minute, grecja first minute, grecja wakacje z niemiec, kos wczasy all inclusive, kos wczasy last minute, kos wczasy first minute, kos wakacje all inclusive, kos wakacje 2023, kos wakacje last minute, kos wakacje first minute, wyspy greckie 2023
Wypoczynek z Amigos
Wakacje w Grecji na wyspie Kos

Grecka wyspa Kos to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek oraz relaksujące wakacje all inclusive z plażowaniem.

lanzarote wakacje, lanzarote wczasy, lanzarote wycieczki, lanzarote all inclusive, lanzarote last minute, lanzarote z niemiec, wyspy kanaryjskie lanzarote, wakacje na lanzarote, wczasy na lanzarote, lanzarote
Wypoczynek z Amigos
Wakacje na wulkanicznej wyspie Lanzarote

Lanzarote to idealne miejsce połączenia błogiego relaksu na przepięknych plażach z aktywnym wypoczynkiem wśród wulkanów.

fuerteventura atrakcje, fuerteventura plaża, fuerteventura co zobaczyć, fuerteventura ciekawe miejsca, fuerteventura wakacje, fuerteventura wczasy, fuerteventura wycieczki, fuerteventura all inclusive, fuerteventura last minute, fuerteventura z niemiec
Warto wiedzieć
Fuerteventura – ogromna plaża Wysp Kanaryjskich

Fuerteventura słynie z piaszczystych plaż, najpiękniejszych na Wyspach Kanaryjskich, idealnych na błogie wakacje all inclusive.

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Tanie wakacje 2023 z Niemiec

Atrakcyjne oferty last minute i all inclusive niemieckich organizatorów wypoczynku na wakacje 2023, z wylotem z wielu lotnisk, w tym z Niemiec, Czech i Polski

Azja na egzotyczny urlop wiosną

Egzotyczny urlop wiosną 2023 w Azji południowo-wschodniej i na Półwyspie Arabskim

Wakacje w kwietniu 2023

Wczasy w kwietniu 2023 dla aktywnych turystów i plażowych leniuchów – Madera, Wyspy Kanaryjskie, Riwiera Turecka, Dominikana, Kuba i Meksyk i Wyspy Zielonego Przylądka

Turcja all inclusive dla rodzin

Długie weekendy i wakacje all inclusive 2023 w Turcji — atrakcyjne oferty dla rodzin z dziećmi na Riwierze Tureckiej i w Turcji Egejskiej

Majówka 2023 na Wyspach Kanaryjskich

Majówka 2023 na Wyspach Kanaryjskich — Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote

Majówka 2023 na hiszpańskich Balearach

Majówka 2023 na wyspach hiszpańskiego archipelagu Balearów

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!

Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądając tę stronę zgadzasz się na niniejsze warunki. Możesz zapoznać się również z informacjami dotyczącymi danych osobowych.