Wróć do listy artykułów

Podróże z Sindbadem na trasach Polski i Europy

Ważne informacje | 24-04-2020, Aktualizacja: 30-07-2023
Biuro Podróży Amigos, przewozy autokarowe, przewozy do Niemiec, przejazdy autokarowe, przewozy zagraniczne, sindbad bilety, zasady podróżowania, covid-19, koronawirus
Biuro podróży Amigos B.B. prowadzi sprzedaż biletów na połączenia autokarami Sindbada

Sindbad, jedna z największych firm przewozowych w Europie, nadal systematycznie realizuje połączenia autokarowe pomimo ograniczeń wprowadzanych przez kraje europejskie w związku z pandemią COVID-19. 

 

Podróżowanie z Sindbadem 

Przejazdy z Sindbadem to wysoki standard podróżowania nowymi (średni wiek autokarów nie przekracza 3 lat) i nowoczesnymi autokarami. 

 

Gdzie można dojechać?

Z Sindbadem można dojechać do ponad 300 miast w Polsce i ponad 500 miast w 28 krajach Europy — Niemczech, Austrii, Andorze, Belgii, Francji, Grecji, Irlandii, Monako, Mołdawii, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Słowacji, Szwajcarii, Czechach, Ukrainie, Estonii, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech, Białorusi, Litwie, Łotwie i we Włoszech. Przewoźnik będzie też sukcesywnie uruchamiać połączenia na kolejnych kierunkach. Z Sindbadem wiele państw europejskich jest po prostu „na wyciągnięcie ręki”.

 

Bilety na przejazd autokarami Sindbada

W Biurze Podróży Amigos B.B. można zakupić imienne bilety na rejsowe połączenia Sindbada z obsługiwanymi miastami w Polsce i za granicą.

 

Cena biletu uzależniona jest od dnia tygodnia, w którym przypada wyjazd i powrót, długości trasy oraz sezonowości (sezon niski, wysoki i święta).

 

Dostępne w ofercie bilety typu OPEN, czyli otwarte, mają określoną datą wyjazdu, ale nie wymagają podania daty podróży powrotnej. To wygodna opcja dla osób, które przy zakupie biletu nie mogą określić, kiedy wrócą do kraju.

 

Bilety zakupione w ofercie specjalnej nie podlegają zwrotom.

 

Bilety oferowane są w taryfie specjalnej, od której Sindbad nie przewiduje żadnych zniżek.

 

Bagaż w autokarze

Bezpłatnie pasażer może  przewozić łącznie 3 sztuki bagażu - 1 szt. bagażu podręcznego o wadze do 5 kg i dwie szt. bagażu rejsowego, którego waga nie przekracza 30 kg.

 

Udogodnienia w czasie podróży

Wszystkie autokary Sindbada są klimatyzowane, mają rozkładane fotele, znajduje się w nich toaleta, barek z gorącymi i zimnymi napojami oraz system audio-video z ekranem do wyświetlania filmów. Podróżni mają do dyspozycji osobiste oświetlenie. W autokarach zamontowane są gniazdka 230 V wraz z wejściem USB.

 

Na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej, w autokarach Sindbada pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. 

 

Podczas każdego przejazdu w autokarze jest pilot, który jest dyspozycyjny oraz czuwa nad wygodą i bezpieczeństwem pasażerów. 

 

Zasady podróżowania z Sindbadem w czasie pandemii COVID-19

Do czasu zniesienia obostrzeń covidowych, w podróżach autokarowych na liniach obsługiwanych przez Sindbada obowiązują ściśle ustalone zasady reżimu sanitarnego.

 

Obowiązki pasażera wynikające z zachowania zasad sanitarnych

⇒ Przy zakupie biletu klient zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, aby możliwy był kontakt z nim w razie konieczności przekazania informacji o ewentualnych zmianach w realizacji kursu.

⇒ Każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej.

⇒ Z podróży autokarem Sindbada nie może korzystać osoba, u której widoczne są objawy towarzyszące zakażeniu koronawirusem — gorączka, kaszel lub duszności

⇒ Przed podróżą każdy pasażer ma obowiązek zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi przekraczania granicy oraz z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

Dostosowania wprowadzone w autokarach Sindbada 

⇒ W każdym ze swoich autokarów Sindbad zapewnia pasażerom:

✔ podwójne miejsce siedzące dla zachowania dystansu społecznego,

✔ wyłączenie z puli miejsc przeznaczonych dla pasażerów pierwszego rzędu foteli za kierowcą.

✔ środki dezynfekujące do rąk

⇒ Po każdym kursie autokary są dezynfekowane specjalnymi środkami, a po powrocie do bazy, kompleksowo ozonowane.

 

Poprzedni wpis
Następny wpis

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

dominikana puerto plata, puerto plata wypoczynek, region puerto plata, puerto plata wakacje, puerto plata wczasy, puerto plata wycieczki, puerto plata all inclusive, puerto plata last minute, puerto plata z niemiec, puerto plata atlantyk, puerto plata bursztynowe wybrzeże, puerto plata co zobaczyć, puerto plata atrakcje, puerto plata plaże, puerto plata imprezy
Warto wiedzieć
Dominikana – egzotyczne Puerto Plata

Puerto Plata w Dominikanie to idealne miejsce na błogie, relaksujące wakacje all inclusive, szczególnie jesienią i zimą

kos atrakcje, kos ciekawe miejsca, kos zabytki, kos co warto zobaczyć, grecja wyspa kos, kos wakacje, kos wczasy, kos wycieczki, kos all inclusive, kos last minute, kos z niemiec
Warto wiedzieć
Wyspa Kos — pływające ogrody na Morzu Egejskim

Sprawdź, jaka jest grecka wyspa Kos, z czego słynie i jakie atrakcje warto tam zobaczyć.

dominikana, punta cana, puerto plata, dominikana wakacje, dominikana wczasy, dominikana wycieczki, dominikana punta cana, dominikana all inclusive, dominikana last minute, punta cana wakacje, punta cana wczasy, punta cana wycieczki, punta cana all inclusive
Polecane hotele
TOP 10 – najlepsze hotele w Dominikanie dla rodzin

Egzotyczne wakacje w rajskiej Dominikanie — rodzinne wakacje w najlepszych hotelach z formułą all inclusive.

bułgaria słoneczny brzeg, bułgaria wakacje, bułgaria last minute, bułgaria first minute, słoneczny brzeg plaża, słoneczny brzeg dla rodzin, bułgaria wakacje all inclusive, bułgaria wakacje last minute, słoneczny brzeg first minute, bułgaria burgas, wakacje słoneczny brzeg, słoneczny brzeg wczasy, bułgaria wakacje z rodziną
Warto wiedzieć
Bułgaria — Słoneczny Brzeg na wczasy z rodziną

Bułgarski kurort Słoneczny Brzeg to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny i dla osób lubiących imprezować.

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Tanie wakacje 2024 z Niemiec

Atrakcyjne oferty last minute i all inclusive niemieckich organizatorów wypoczynku na wakacje 2024, z wylotem z wielu lotnisk, w tym z Niemiec, Czech i Polski

Lato 2024 z rodziną w Turcji

Lato 2024 w Turcji – Riwiera Turecka i Turcja Egejska na rodzinne wakacje z niemieckimi biurami podróży

Wakacje 2024 na wybrzeżach Hiszpanii

Wakacje 2024 na wybrzeżach kontynentalnej Hiszpanii w atrakcyjnych ofertach z wylotem z Niemiec

Wakacje 2024 dla rodzin

Rodzinne wakacje 2024 w formule all inclusive w najchętniej odwiedzanych miejscach przez rodziny z dziećmi – Turcja, Bułgaria, Grecja i Hiszpania

Indonezja — wakacje 2024 na wyspie Bali

Wakacje 2024 w Indonezji na egzotycznej wyspie Bali

Słoneczne wakacje — lato 2024

Beztroskie wakacje 2024 all inclusive dla singli, par i rodzin z dziećmi – Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Portugalia, Cypr i Turcja

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!

Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądając tę stronę zgadzasz się na niniejsze warunki. Możesz zapoznać się również z informacjami dotyczącymi danych osobowych.