Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądająć tę stronę zgadzasz się na powyższe warunki.
Wróć do listy artykułów

Wakacje z niemieckim biurem podróży

Ważne informacje | 14-06-2017
Wakacje z niemieckim biurem podróży

Dlaczego warto pojechać na wakacje z niemieckim biurem?

 

Coraz więcej Klientów (zwłaszcza tych z Polski południowo–zachodniej) korzysta z oferty niemieckich biur podróży. 12 lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że oferta jest ofercie nierówna. Jeśli przełamiecie barierę językową na lotnisku, to otworzą się dla Was nowe możliwości wyjazdowe oraz poznacie nową jakość podróżowania. Dlaczego?

 

Wakacje z niemieckim organizatorem są tańsze i bardziej atrakcyjne ponieważ:

1) Niemieckie koncerny turystyczne działają na rynku usług turystycznych od kilkudziesięciu lat, zatem mają już ugruntowaną pozycję i są wiarygodne finansowo.

 

2) Niemieckie biura podróży przez okrągły rok organizują wypoczynek na wielu kierunkach, jak np. Turcja, Cypr czy wybrzeże i wyspy hiszpańskie (Wyspy Kanaryjskie, Ibiza, Majorka, Minorka), co pozwala na wynegocjowanie lepszych cen w sezonie oraz korzystniejsze traktowanie turystów rezerwujących oferty od niemieckich organizatorów. Nasi Klienci wielokrotnie informowali nas, że pomimo iż zapłacili niższą cenę za podróż niż turyści jadący z polskim biurem, to byli zakwaterowani w lepszych pokojach.

 

3) Najprostsza, aczkolwiek niekoniecznie pisana zasada ekonomii jest taka, że kontrahenta, który kupuje dużo, często i jest stałym partnerem handlowym, traktuje się na preferencyjnych warunkach, w przeciwieństwie do tych, którzy kupują miejsca hotelowe tylko podczas sezonu. Właśnie dlatego Klienci niemieckich biur często traktowani są lepiej niż turyści polskich biur podróży.

 

4) Wielu niemieckich touroperatorów posiada własne linie lotnicze lub wykupuje miejsca w samolotach rejsowych - zarówno niemieckich, jak i międzynarodowych. Z tego powodu standard przelotów jest znacznie wyższy niż u polskich organizatorów mających w tym względzie ograniczone możliwości. Polscy organizatorzy korzystają z czarterowania samolotów od małych przewoźników, którzy w razie awarii nie są w stanie podmienić zepsutej maszyny i Klienci niejednokrotnie zmuszeni są do wielogodzinnego koczowania na lotnisku w oczekiwaniu na wylot. Są to samoloty, które mają swoje lata: są w znacznym stopniu zużyte, często bardzo ciasne, nie posiadają nowoczesnego wyposażenia, co w znacznym stopniu negatywnie wpływa na jakość przelotu. Tego typu opóźnienia prawie się nie zdarzają przy realizacji usług niemieckich biur. Jeżeli jednak sytuacja taka ma miejsce, to Klienci są odpowiednio potraktowani: mają m.in. zapewnione wyżywienie, hotele, transfer z i na lotnisko na koszt linii, a rekompensaty z tytułu naruszenia zasad zawartej umowy wypłacane są szybko i zgodnie z obowiązującym prawem unijnym.

 

5) Ustalone w umowie godziny przelotów bardzo rzadko ulegają zmianie. Niestety polscy organizatorzy często nie dotrzymują wcześniej zapowiedzianych godzin przelotu, zwłaszcza w odniesieniu do oferty sprzedawanej ze znacznym wyprzedzeniem.

 

6) Niemieccy organizatorzy mają wykupione bardzo wysokie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC organizatora), a także posiadają bardzo restrykcyjne prawo w odniesieniu do osób, które miały do czynienia w swej działalności z bankructwem. W Niemczech takie osoby (t.j. zarząd) nie mają prawa do prowadzenia działalności gospodarczej. Z kolei u nas ogólnie powszechna jest wiedza, że w Polsce osoby, które doprowadziły do bankructwa jedną firmę, zasiadają w zarządzie innej nowo otwartej firmy.

 

Nas wycieczki z Niemiec przekonały już dawno! Wypróbujcie je sami, a na pewno inaczej spojrzycie na podróżowanie.

 

Jagoda Błaszczyk

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

Ważne informacje
Wakacje z Niemiec są tańsze

Mamy ofertę 38 niemieckich biur podroży zatem jest z czego wybierać. Doświadczenie , pozycja i świetna znajomość rynku przekładają się na profesjonalnie przygotowane oferty.

Ważne informacje
Wzrost podatku turystycznego na Balearach

Droższe wakacje na Balearach - Majorka, Minorka , Ibiza

Warto wiedzieć
Wakacje -Tajlandia -Koh Chang - wyspy

Tajlandia -Koh Chang jest drugą, po Phuket, największą wyspą Tajlandii. W centralnej części, pokryta lasami ,strumykami i wodospadami a pięknymi plażami.Taki raj na ziemi.

Ważne informacje
Komunistyczna Kuba i proza dnia

Dla cywilizowanego świata samochód osobowy jest narzędziem pracy ułatwiającym funkcjonowanie.A na Kubie to dobro bardzo luksusowe .

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Last Minute – Wakacje dla Rodzin

Znajdź najtańsze wycieczki last minute, okazyjne ceny przy krótkim terminie wylotu. Wiele atrakcyjnych kierunków taniej nawet do -40%: Kuba, Dominikana, Turcja, Teneryfa, Egipt i inne.

Wycieczki z Niemiec

Wakacje z wylotem z niemieckich lotnisk to wysoka jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Wyloty z Berlina, Drezna, Lipska, Hanoweru i 40 innych miast. Okazyjne ceny aż do -40%. Oferujemy pakiety z transferem na lotnisko lub parkingiem.

Dla singli

Atrakcyjne oferty dla singli, hotele z animacjami dla dorosłych, dyskoteki, spa i inne atrakcje. Odpoczywaj i baw się tak jak lubisz. Wiele popularnych kierunków: Egipt, Turcja, Dominikana, Wyspy Kanaryjskie i inne.

Dla rodzin z dziećmi

Oferty wycieczek dla rodzin z dziećmi, hotele z aquaparkiem, opieką dla dzieci i animacjami. Hotele przyjazne najmłodszym, rozrywka i bezpieczne wakacje dla całej rodziny.

Egzotyka

Wczasy tam gdzie zawsze świeci słońce? Wyjedź na egzotyczne wakacje w atrakcyjnej cenie – taniej nawet do -40%. Wybieraj spośród najpopularniejszych kierunków: Dominikana, Bahamy, Tunezja, Tajlandia, Chile i inne.

Wakacje na Teneryfie

Teneryfa w czasie wakacji to wymarzone miejsce zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

 • 90 000 €sumy gwarancyjnej
 • od2002
  roku na rynku
 • 37niemieckich
  touroperatorów
o podróżach najlepiej porozmawiać
przy dobrej kawie

Odwiedź nas osobiście i daj się przeprowadzić przez świat najlepszych ofert wycieczkowych. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą oraz fachową poradą przy planowaniu Twoich wymarzonych wakacji.

 • 90 000 €sumy gwarancyjnej
 • od2002
  roku na rynku
 • 37niemieckich
  touroperatorów

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!