Wróć do listy artykułów

Lataj bezpiecznie

Ważne informacje | 15-06-2018
Lataj bezpiecznie

 

                                                                                                                                                                                                                            

Tytuł : lataj Germanią

Linia lotnicza Germania jest niezależnym  przewoźnikiem samolotowym . Firma powstała ponad 30 lat temu. W roku 2017 na pokładach ponad 30 samolotów, w charakterystycznych biało zielonych barwach, przewieźliśmy ponad 3 miliony pasażerów. Germania jest jedną z niewielu linii lotniczych, które oferują bezpłatne przekąski i napoje bezalkoholowe,  gorący posiłek podczas dłuższych lotów a także bezpłatne czasopisma  dla wszystkich pasażerów. Ponadto każdy pasażer może zabrać 6 kilogramów bagażu podręcznego i 20 kilogramów bagażu rejestrowanego bez dodatkowych opłat. Germania oferuje połączenia z 20 lotnisk wylotowych w Europie do ponad 55 miejsc w  , Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.                           

Germania podejmuje szeroko zakrojone działania techniczne i operacyjne w ramach przygotowań do zakupu  25 nowych samolotów A320 neo, które wzbogacą flotę od 2020 r.

Na konferencji prasowej w fabryce  samolotów Airbus w Hamburgu-Finkenwerder ,  CEO Karsten Balke poinformował o inwestycjach Germanii w nowe samoloty i standaryzacji floty.

Obecne projekty stanowią najpoważniejszy program  modernizacji w historii linii lotniczej.

Wprowadzenie nowego samolotu poprawi znacznie wydajność użytkowania: Germania liczy na 15%  redukcję zużycia paliwa na jedno miejsce, co również oznacza niższą emisję dwutlenku węgla.

Udoskonalenia techniczne  samolotu A320neo obejmują również ograniczenie emisji hałasu do prawie połowy poprzednich poziomów. Co więcej, dzięki tym samolotom uzyskuje się 50% redukcję emisji NOx. Samolot może przyspieszyć do 200 km / h w mniej niż 20 sekund, a pod koniec okresu użytkowania 85% jego komponentów może być poddanych recyklingowi.

Germania rozpoczęła cykl szkoleń dla pilotów obsługujących nowe Airbusy. Aby sprostować nowym wymaganiom, modyfikuje działy techniczne poprzez zakup niezbędnych narzędzi, części zamiennych, rekrutuje nowy personel, organizuje szkolenia techniczne.

"Jako uznana niemiecka linia lotnicza z dumą podejmujemy ten ważny krok z Airbusem, wiodącym europejskim producentem i partnerem korporacyjnym. Po wielostopniowym procesie decyzyjnym zdecydowaliśmy się na A320neo, nowoczesny i wydajny produkt, ponieważ mamy zaufanie do jakości i niezawodności, jakie on reprezentuje"- Karsten Balke

Wiele osób podróżujących indywidualnie  pakietuje swoje wakacje w dogodny dla siebie sposób , co w praktyce oznacza ,że osobno wyszukuje sobie transport np. samolot Germanii , hotel , osobno rezerwuje transfer lub wypożycza samochód.  Już dzisiaj wielu turystów nie korzysta z  gotowych ofert biur podróży bo mają swoje sprecyzowane potrzeby . I pakietując poszczególne rodzaje usług „szyją „ofertę na swoją miarę. Jest to sposób w jaki w niedalekiej przyszłości będziemy organizować  wakacje. Najważniejsze będzie aby prosto i sprawnie  połączyć wszystkie usługi w jednym systemie rezerwacyjnym .Programiści  Amigos B.B   pracują nad takim prostym i komunikatywnym portalem .W planach mamy także  udostępnienie na naszej stronie oferty bardzo dobrych i wiarygodnych  przewoźników do  których bez wątpienia należy GERMANIA . To przewoźnik , który słucha opinii płynących z rynku usług turystycznych  i swoje usługi dopasowuje do potrzeb  Klientów. Wysokiej klasy specjaliści i doskonała organizacja w zakresie  funkcjonowania firmy  daje wysoką wiarygodność i  zapewnia poczucie bezpieczeństwa , które jak wiemy  jest bardzo ważne.

Ja zaufałam Germanii a WY ?

 bezpieczne wakacje

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                            

 

Czytaj także

Może zainteresują cię poniższe wpisy

Ważne informacje
Szczepienia na Zanzibar

Jakie szczepienia należy wykonać przed wyjazdem na Zanzibar?

Warto wiedzieć
Przejazd pociągiem na lotnisko

Pociągi stają się bardzo popularnym środkiem transportu na lotnisko wśród podróżnych

Relacje z podróży
Jakie miejsca odwiedzić na Lanzarote?

Odkryj najciekawsze miejsca wyspy Lanzarote

Relacje z podróży
Park Narodowy Timanfaya

Niespotykany, wulkaniczny krajobraz, który jest największą atrakcją wyspy Lanzarote

Zainspiruj się

Wyszukaj idealną ofertę z wybranych kategorii

Last Minute – Wakacje dla Rodzin

Znajdź najtańsze wycieczki last minute, okazyjne ceny przy krótkim terminie wylotu. Wiele atrakcyjnych kierunków taniej nawet do -40%: Kuba, Dominikana, Turcja, Teneryfa, Egipt i inne.

Wycieczki z Niemiec

Wakacje z wylotem z niemieckich lotnisk to wysoka jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Wyloty z Berlina, Drezna, Lipska, Hanoweru i 40 innych miast. Okazyjne ceny aż do -40%. Oferujemy pakiety z transferem na lotnisko lub parkingiem.

Najtańsze wakacje

Najtańsze oferty niemieckich organizatorów – czasami są to prawdziwe perełki – za relatywnie nie duże pieniądze można zwiedzić cały świat. W sezonie letnim 2018 polecamy Turcję, Hiszpanię, Dominikanę i Grecję. Nie czekaj na ostatnią chwilę, first minute jest zdecydowanie korzystniejsze!

Dla rodzin z dziećmi

Oferty wycieczek dla rodzin z dziećmi, hotele z aquaparkiem, opieką dla dzieci i animacjami. Hotele przyjazne najmłodszym, rozrywka i bezpieczne wakacje dla całej rodziny.

Wakacje na Teneryfie

Teneryfa w czasie wakacji to wymarzone miejsce zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi.

Wakacje w Turcji z all inclusive

Atrakcyjna oferta wypoczynku w Turcji dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Bardzo bogata oferta niemieckich biur podróży. Niskie ceny, bezpośrednie przeloty, piaszczyste plaże, pyszne all inclusive , sympatyczna i pomocna obsługa.

Pamiętaj o marzeniach

Zapisz się na newsletter i otrzymuj najlepsze oferty na email!

Niniejsza strona korzysta z plików cookies oraz local storage przeglądarki. Przeglądając tę stronę zgadzasz się na niniejsze warunki. Możesz zapoznać się również z informacjami dotyczącymi danych osobowych.